E3AS-HL150MD M3
Omron Automation and Safety
型号:
E3AS-HL150MD M3
描述:
PHOTOELECTRIC SENSOR; CMOS; 3-WI
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 50°C
Ingress Protection IP67, IP67G, IP69K
Sensing Distance 1.378" ~ 5.906" (35mm ~ 150mm)
Response Time 1.5ms, 10ms, 50ms
Output Configuration -
Sensing Method Triangulation
Light Source Red Laser Diode (660nm)
Product Status Active
Connection Method Connector, M8
Series E3AS-HL
Voltage - Supply 10V ~ 30V
Mfr Omron Automation and Safety
Cable Length 11.81" (300.00mm)