首页 / 晶体 / E3SB50E00000AE
minImg
E3SB50E00000AE
Hosonic Electronic Co., Ltd
型号:
E3SB50E00000AE
描述:
XTAL 3225 50MHZ, 18PF
库存 : 3000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Frequency Stability ±10ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series E3SB
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Hosonic Electronic Co., Ltd
Operating Mode Fundamental
Frequency 50 MHz