首页 / 编码器 / E40H12-100-6-L-5
minImg
E40H12-100-6-L-5
Autonics
型号:
E40H12-100-6-L-5
品牌:
Autonics
描述:
ENCODER 40MM 100PPR 5VDC
库存 : 8
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Output Type Quadrature Line Driver with Index (Incremental)
Termination Style Cable
Actuator Type Hole for Shaft
Encoder Type Incremental
Rotational Life (Cycles Min) -
Built in Switch No
Mounting Type Chassis Mount
Orientation User Selectable
Product Status Active
Series E40H
Voltage - Supply 5V