首页 / 编码器 / E40S6-100-3-T-24
minImg
E40S6-100-3-T-24
Autonics
型号:
E40S6-100-3-T-24
品牌:
Autonics
描述:
ENCODER 40MM 100PPR 12-24VDC
库存 : 17
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Output Type Totem Pole
Termination Style Cable
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Encoder Type Incremental
Rotational Life (Cycles Min) -
Built in Switch No
Mounting Type Chassis Mount
Orientation User Selectable
Product Status Active
Series E40
Voltage - Supply 12V ~ 24V