首页 / 铁氧体磁芯 / E42/21/15-3C91-G500
minImg
E42/21/15-3C91-G500
Ferroxcube
型号:
E42/21/15-3C91-G500
品牌:
Ferroxcube
封装:
E 42 x 21 x 15
描述:
FERRITE CORE E 3C91
用户指南
Tolerance -
Material 3C91
Core Type E
Product Status Active
Supplier Device Package E 42 x 21 x 15
Series -
Length 1.693" (43.00mm)
Gap -
Mfr Ferroxcube
Height 0.827" (21.00mm)
Package Bulk
Width 0.598" (15.20mm)