E60RA-I-MW560-N
Focus LCDs
型号:
E60RA-I-MW560-N
品牌:
Focus LCDs
描述:
6.0" TFT IPS MIPI DSI 720 x 1140
库存 : 7
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Touchscreen Non-Touch
Viewing Area 68.04mm W x 136.08mm H
Dot Pixels 720 x 1440
Controller Type ILI9881C
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 6.0" (152.40mm)