Display Visions
型号:
EA DOGM204N-A
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
LCD MOD 80 DIG 20 X 4 REFLECTIVE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.8915
$12.8915
10
$9.7261
$97.261
100
$8.170095
$817.0095
500
$7.503138
$3751.569
1000
$7.086297
$7086.297
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Viewing Area | 59.00mm L x 26.00mm W |
| Character Format | 5 x 8 Dots |
| Text Color | Black |
| Display Mode | Reflective |
| Product Status | Active |
| Character Size | 4.83mm H x 2.46mm W |
| Series | EA DOG |
| Display Format | 20 x 4 |
| Number of Characters | 80 |
| Display Type | FSTN - Film Super-Twisted Nematic |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Backlight | Without Backlight |
| Background Color | White |
| Dot Size | 0.48mm W x 0.59mm H |
| Mfr | Display Visions |
| Package | Bag |
| Outline L x W x H | 66.00mm x 38.10mm x 2.00mm |
| Interface | I²C, Parallel, SPI |
| Base Product Number | EADOGM204 |