Display Visions
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.182
$7.182
10
$5.206
$52.06
80
$4.301486
$344.11888
440
$3.767225
$1657.579
945
$3.56174
$3365.8443
2000
$3.479546
$6959.092
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Termination Style | Solder |
| Color | Amber |
| Current - Test | 40mA (Max) |
| Size / Dimension | 51mm x 31mm x 2mm |
| Product Status | Active |
| Series | EA DOGM |
| Output | - |
| Mfr | Display Visions |
| Style | Rectangular |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.9V |
| Package | Tray |
| Base Product Number | EALED55X46 |
| CCT (K) | - |