首页 / 晶体 / EA2532LA18-30.000M TR
minImg
EA2532LA18-30.000M TR
Ecliptek
型号:
EA2532LA18-30.000M TR
品牌:
Ecliptek
描述:
CRYSTAL 30.0000MHZ 18PF SMD
库存 : 716
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±15ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series EA2532
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Ecliptek
Operating Mode Fundamental
Frequency 30 MHz