EAP-10-221-D
Cosel USA, Inc.
型号:
EAP-10-221-D
描述:
LINE FILTER 250VDC/VAC 10A DIN
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating -
Termination Style Terminal Block
Approval Agency cURus, VDE
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Series EAP
Inductance -
Mfr Cosel USA, Inc.
Filter Type Single Phase
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 250 V
Package Box
Voltage - Rated AC 250V
Current 10 A
Voltage - Rated DC 250V