Sullins Connector Solutions
型号:
EBM22DRXH
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.726
$6.726
10
$6.08
$60.8
30
$5.7437
$172.311
40
$5.603575
$224.143
80
$5.323325
$425.866
230
$4.762968
$1095.48264
440
$4.482794
$1972.42936
950
$3.922436
$3726.3142
2400
$3.726318
$8943.1632
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -65°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 44 |
| Color | Blue |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Contact Type | Full Bellows |
| Flange Feature | Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Series | - |
| Number of Positions/Bay/Row | 22 |
| Mfr | Sullins Connector Solutions |
| Pitch | 0.156" (3.96mm) |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Card Type | Non Specified - Dual Edge |
| Package | Tray |
| Base Product Number | EBM22 |