EC1SA24N
Cincon Electronics Co. LTD
型号:
EC1SA24N
描述:
DC DC CONVERTER +/-12V 1W
库存 : 159
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Voltage - Input (Max) 26.4V
Product Status Active
Current - Output (Max) 42mA, 42mA
Supplier Device Package -
Voltage - Input (Min) 21.6V
Package / Case 7-SIP Module, 5 Leads
Efficiency 81%
Mfr Cincon Electronics Co. LTD
Features SCP
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -12V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.6mm x 6.1mm x 10.2mm)
Number of Outputs 2
Series EC1SAN (1W)
Power (Watts) 1 W