EC2SA-12S15N
Cincon Electronics Co. LTD
型号:
EC2SA-12S15N
描述:
DC DC CONVERTER 15V 2W
库存 : 15
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Voltage - Input (Max) 18V
Product Status Active
Current - Output (Max) 134mA
Supplier Device Package -
Voltage - Input (Min) 9V
Package / Case 8-SIP Module, 7 Leads
Efficiency 83%
Mfr Cincon Electronics Co. LTD
Features Remote On/Off, SCP, UVLO
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Number of Outputs 1
Series EC2SA (2W)
Power (Watts) 2 W