ECA-1HM330B
Panasonic Electronic Components
型号:
ECA-1HM330B
描述:
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
库存 : 6000
总价
  • 2000
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.472" (12.00mm)
Surface Mount Land Size -
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 50 V
Mounting Type Through Hole
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series M-A
Package / Case Radial, Can
Ripple Current @ High Frequency 187 mA @ 10 kHz
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 33 µF