Panasonic Electronic Components
型号:
ECA-1VM330I
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
2000
$0.04902
$98.04
4000
$0.044564
$178.256
10000
$0.042332
$423.32
14000
$0.040109
$561.526
50000
$0.035654
$1782.7
100000
$0.030077
$3007.7
200000
$0.02963
$5926
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.472" (12.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.098" (2.50mm) |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Size / Dimension | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | M-A |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 187 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 33 µF |
| Package | Tape & Box (TB) |
| Base Product Number | ECA-1VM |