Panasonic Electronic Components
型号:
ECA-2CM3R3
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 3.3UF 20% 160V RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.304
$0.304
10
$0.21185
$2.1185
50
$0.1482
$7.41
100
$0.12711
$12.711
500
$0.095304
$47.652
1000
$0.080484
$80.484
2500
$0.076247
$190.6175
5000
$0.07201
$360.05
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.480" (12.20mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.098" (2.50mm) |
| Voltage - Rated | 160 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 66 mA @ 120 Hz |
| Size / Dimension | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | M-A |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 112.2 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 3.3 µF |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ECA-2CM |