ECC-D3F150JGE
Panasonic Electronic Components
型号:
ECC-D3F150JGE
描述:
CAP CER 15PF 3KV SL/GP RADIAL
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.394" (10.00mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Size / Dimension 0.276" Dia (7.00mm)
Temperature Coefficient SL/GP
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Ratings -
Series KGE
Thickness (Max) -
Package / Case Radial, Disc
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 15 pF