ECC20DRTN-S93
Sullins Connector Solutions
型号:
ECC20DRTN-S93
描述:
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Number of Rows 2
Number of Positions 40
Contact Type Full Bellows
Flange Feature -
Product Status Active
Card Thickness 0.093" (2.36mm)
Series -
Number of Positions/Bay/Row 20
Mfr Sullins Connector Solutions
Pitch 0.100" (2.54mm)