ECE-A1AN220U
Panasonic Electronic Components
型号:
ECE-A1AN220U
描述:
CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
库存 : 212
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Polarization Bi-Polar
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.472" (12.00mm)
Surface Mount Land Size -
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.079" (2.00mm)
Voltage - Rated 10 V
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series SU
Package / Case Radial, Can
Ripple Current @ High Frequency 102 mA @ 10 kHz
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 22 µF