Panasonic Electronic Components
型号:
ECE-A1EN3R3U
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 3.3UF 20% 25V RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.3515
$0.3515
10
$0.24605
$2.4605
50
$0.17214
$8.607
100
$0.14763
$14.763
500
$0.110694
$55.347
1000
$0.09348
$93.48
2500
$0.088559
$221.3975
5000
$0.083638
$418.19
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Bi-Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.472" (12.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Size / Dimension | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | SU |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 34 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 3.3 µF |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ECE-A1 |