ECH-U1H393JB5
Panasonic Electronic Components
型号:
ECH-U1H393JB5
描述:
CAP FILM 0.039UF 5% 50VDC 1210
库存 : 8660
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.087" (2.20mm)
Tolerance ±5%
Termination Solder Pads
Lead Spacing -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series ECH-U(B)
Voltage Rating - DC 50V
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Voltage Rating - AC 30V
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 0.039 µF