ECJ-2VB2D681K
Panasonic Electronic Components
型号:
ECJ-2VB2D681K
描述:
CAP CER 680PF 200V X7R 0805
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 200V
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient X7R
Series ECJ
Thickness (Max) 0.037" (0.95mm)
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 680 pF