ECJ-3VF1C225Z
Panasonic Electronic Components
型号:
ECJ-3VF1C225Z
描述:
CAP CER 2.2UF 16V Y5V 1206
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance -20%, +80%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 16V
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient Y5V (F)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Obsolete
Ratings -
Series ECJ
Thickness (Max) 0.037" (0.95mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 2.2 µF