ECK-ANA471MB
Panasonic Electronic Components
型号:
ECK-ANA471MB
描述:
CAP CER 470PF 440VAC Y5P RADIAL
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Applications Safety
Height - Seated (Max) 0.591" (15.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Voltage - Rated 440VAC
Size / Dimension 0.433" Dia (11.00mm)
Temperature Coefficient Y5P (B)
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Ratings X1, Y1
Series NS-A
Thickness (Max) -
Package / Case Radial, Disc
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 470 pF