Panasonic Electronic Components
型号:
ECQ-E2W225KH
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 2.2UF 10% 450VDC RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.622
$2.622
10
$2.12325
$21.2325
50
$1.85288
$92.644
100
$1.62127
$162.127
500
$1.235228
$617.614
1000
$1.080815
$1080.815
2500
$1.042216
$2605.54
5000
$1.003618
$5018.09
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polyester, Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 0.815" (20.70mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.886" (22.50mm) |
| Size / Dimension | 1.012" L x 0.370" W (25.70mm x 9.40mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | ECQ-E(H) |
| Voltage Rating - DC | 450V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 2.2 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ECQ-E2 |