ECQ-M2184KZ
Panasonic Electronic Components
型号:
ECQ-M2184KZ
描述:
CAP FILM 0.18UF 10% 200VDC RAD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Dielectric Material Polyester
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Termination PC Pins
Lead Spacing 0.728" (18.50mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Ratings -
Series ECQ-M
Voltage Rating - DC 200V
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 0.18 µF