Panasonic Electronic Components
型号:
ECQ-UAAF124M
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 0.12UF 20% 275VAC RADIA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5415
$0.5415
10
$0.3819
$3.819
50
$0.28861
$14.4305
100
$0.251275
$25.1275
500
$0.186143
$93.0715
1000
$0.158222
$158.222
2500
$0.148912
$372.28
5000
$0.139612
$698.06
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 0.531" (13.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.591" (15.00mm) |
| Size / Dimension | 0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | X2 |
| Series | ECQ-UA |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 275V |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 0.12 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ECQ-UAAF124 |