ECS Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.8455
$0.8455
10
$0.7505
$7.505
50
$0.70148
$35.074
100
$0.619875
$61.9875
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Capacitance | 20pF |
| Operating Temperature | -10°C ~ 70°C |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.102" (2.60mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Size / Dimension | 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ohms |
| Series | CSM-7SSX |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | HC-49/US |
| Mfr | ECS Inc. |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 14.31818 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |