首页 / 晶体 / ECS-147.4-20-5P-TR
minImg
ECS-147.4-20-5P-TR
ECS Inc.
型号:
ECS-147.4-20-5P-TR
品牌:
ECS Inc.
描述:
CRYSTAL 14.7456MHZ 20PF SMD
库存 : 3718
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 20pF
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.169" (4.30mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Not For New Designs
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Series CSM-7
Type MHz Crystal
Package / Case HC-49/US
Mfr ECS Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 14.7456 MHz