首页 / 晶体 / ECS-160-10-37-JTN-TR3
minImg
ECS-160-10-37-JTN-TR3
ECS Inc.
型号:
ECS-160-10-37-JTN-TR3
描述:
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
库存 : 10721
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 10pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Frequency Stability ±20ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Series ECX-1637
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr ECS Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 16 MHz