ECS Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.8075
$0.8075
10
$0.7144
$7.144
50
$0.66747
$33.3735
100
$0.589855
$58.9855
500
$0.558809
$279.4045
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Capacitance | 8pF |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.043" (1.10mm) |
| Frequency Stability | ±150ppm |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ohms |
| Series | ECX-53Q |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | ECS Inc. |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 16 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |