ECS Inc.
型号:
ECS-160-8-36B-CKY-TR3
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.3515
$0.3515
10
$0.2926
$2.926
50
$0.26334
$13.167
100
$0.23408
$23.408
500
$0.222376
$111.188
1000
$0.187264
$187.264
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Capacitance | 8pF |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Frequency Stability | ±10ppm |
| Size / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 70 Ohms |
| Series | ECX-2236B |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | ECS Inc. |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 16 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |