ECS Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.926
$2.926
10
$2.8557
$28.557
50
$2.71928
$135.964
100
$2.37937
$237.937
500
$2.311407
$1155.7035
1000
$1.971497
$1971.497
2500
$1.835533
$4588.8325
5000
$1.767542
$8837.71
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.213" (5.40mm) |
| Frequency Stability | ±100ppm |
| Current - Supply (Max) | 25mA |
| Size / Dimension | 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | ECS-2100 |
| Function | - |
| Type | XO (Standard) |
| Package / Case | 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can) |
| Voltage - Supply | 5V |
| Output | HCMOS, TTL |
| Base Resonator | Crystal |
| Mfr | ECS Inc. |
| Frequency | 20 MHz |
| Package | Bulk |