首页 / 晶体 / ECS-245.7-20-4VX
minImg
ECS-245.7-20-4VX
ECS Inc.
型号:
ECS-245.7-20-4VX
描述:
CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF TH
库存 : 227
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 20pF
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.447" L x 0.197" W (11.35mm x 5.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Series HC-49USSX
Type MHz Crystal
Package / Case HC-49/US
Mfr ECS Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 24.576 MHz