首页 / 晶体 / ECS-250-10-37B2-CKM-TR
minImg
ECS-250-10-37B2-CKM-TR
ECS Inc.
型号:
ECS-250-10-37B2-CKM-TR
描述:
CRYSTAL 25 MHZ 10PF SMD
库存 : 5950
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 10pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±10ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series ECX-1637B2
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr ECS Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 25 MHz