首页 / 晶体 / ECS-250-18-4X-DU
minImg
ECS-250-18-4X-DU
ECS Inc.
型号:
ECS-250-18-4X-DU
品牌:
ECS Inc.
描述:
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF TH
库存 : 201
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Frequency Stability ±100ppm
Size / Dimension 0.447" L x 0.183" W (11.35mm x 4.65mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms
Series HC-49USX
Type MHz Crystal
Package / Case HC-49/US
Mfr ECS Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 25 MHz