首页 / 晶体 / ECS-250-8-36B-RHN-TR
minImg
ECS-250-8-36B-RHN-TR
ECS Inc.
型号:
ECS-250-8-36B-RHN-TR
描述:
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
库存 : 4549
用户指南
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±15ppm
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Frequency Stability ±25ppm
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series ECX-2236B
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr ECS Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 25 MHz