首页 / 振荡器 / ECS-2520S33-240-FN-TR
minImg
ECS-2520S33-240-FN-TR
ECS Inc.
型号:
ECS-2520S33-240-FN-TR
描述:
XTAL OSC XO 24.0000MHZ HCMOS SMD
库存 : 13322
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±10ppm
Current - Supply (Max) 7mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series ECS-2520S
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS
Base Resonator Crystal
Mfr ECS Inc.
Frequency 24 MHz