ECS Inc.
型号:
ECS-2520S33-240-FN-TR
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
XTAL OSC XO 24.0000MHZ HCMOS SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.033
$2.033
10
$1.94275
$19.4275
50
$1.89734
$94.867
100
$1.626305
$162.6305
500
$1.581123
$790.5615
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 10µA |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Frequency Stability | ±10ppm |
| Current - Supply (Max) | 7mA |
| Size / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | ECS-2520S |
| Function | Enable/Disable |
| Type | XO (Standard) |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Output | HCMOS |
| Base Resonator | Crystal |
| Mfr | ECS Inc. |
| Frequency | 24 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |