首页 / 振荡器 / ECS-2520SMV-200-GP-TR
minImg
ECS-2520SMV-200-GP-TR
ECS Inc.
型号:
ECS-2520SMV-200-GP-TR
描述:
XTAL OSC XO 20MHZ HCMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±5ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series ECS-2520SMV MultiVolt™
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.62V ~ 3.63V
Output HCMOS
Base Resonator Crystal
Mfr ECS Inc.
Frequency 20 MHz