ECS Inc.
型号:
ECS-271.2-10-30B-CWN-TR
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.6555
$0.6555
10
$0.5776
$5.776
50
$0.54017
$27.0085
100
$0.477375
$47.7375
500
$0.452257
$226.1285
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Capacitance | 10pF |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.033" (0.85mm) |
| Frequency Stability | ±15ppm |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 30 Ohms |
| Series | ECX-53B |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | ECS Inc. |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 27.12 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |