首页 / 晶体 / ECS-286.3-20-46X
minImg
ECS-286.3-20-46X
ECS Inc.
型号:
ECS-286.3-20-46X
描述:
CRYSTAL 28.63636MHZ 20PF TH
库存 : 1273
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 20pF
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.268" L x 0.157" W (6.80mm x 4.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms