首页 / 晶体 / ECS-300-8-47Q-CES-TR
minImg
ECS-300-8-47Q-CES-TR
ECS Inc.
型号:
ECS-300-8-47Q-CES-TR
描述:
CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD
库存 : 479
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Series ECX-1247Q
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr ECS Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 30 MHz