首页 / 振荡器 / ECS-300C-128
minImg
ECS-300C-128
ECS Inc.
型号:
ECS-300C-128
描述:
XTAL OSC XO 12.8000MHZ CMOS TH
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.200" (5.08mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 20mA
Size / Dimension 0.504" L x 0.276" W (12.80mm x 7.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Ratings -
Series ECS-300C
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Voltage - Supply 5V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr ECS Inc.
Frequency 12.8 MHz