首页 / 晶体 / ECS-320-12-37B2-7KM-TR
minImg
ECS-320-12-37B2-7KM-TR
ECS Inc.
型号:
ECS-320-12-37B2-7KM-TR
描述:
CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD
库存 : 11548
用户指南
Load Capacitance 12pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±7ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±10ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series ECX-1637B2
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr ECS Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 32 MHz