ECS Inc.
型号:
ECS-.327-12.5-16-TR3
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.703
$0.703
10
$0.6175
$6.175
50
$0.5776
$28.88
100
$0.510435
$51.0435
500
$0.483588
$241.794
1000
$0.40299
$402.99
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Capacitance | 12.5pF |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.020" (0.50mm) |
| Frequency Stability | - |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.039" W (1.60mm x 1.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 90 kOhms |
| Series | ECX-16 |
| Type | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | ECS Inc. |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |