ECS Inc.
型号:
ECS-35-18-5PXDU-TR
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CRYSTAL 3.579545MHZ 18PF SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.6175
$0.6175
10
$0.51775
$5.1775
50
$0.46626
$23.313
100
$0.41439
$41.439
500
$0.393661
$196.8305
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Capacitance | 18pF |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.169" (4.30mm) |
| Frequency Stability | ±100ppm |
| Size / Dimension | 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 150 Ohms |
| Series | CSM-7X-DU |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | HC-49/US |
| Mfr | ECS Inc. |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 3.579545 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |