首页 / 晶体 / ECS-384-8-36B-CKY-TR
minImg
ECS-384-8-36B-CKY-TR
ECS Inc.
型号:
ECS-384-8-36B-CKY-TR
描述:
CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD
库存 : 260
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Frequency Stability ±10ppm
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Series ECX-2236B
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr ECS Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 38.4 MHz