ECS Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.8525
$1.8525
10
$1.77175
$17.7175
50
$1.73052
$86.526
100
$1.48333
$148.333
500
$1.442081
$721.0405
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Capacitance | 18pF |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.098" (2.50mm) |
| Frequency Stability | ±100ppm |
| Size / Dimension | 0.465" L x 0.217" W (11.80mm x 5.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100 Ohms |
| Series | CSM-12 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | ECS Inc. |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 6 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |