ECS Inc.
型号:
ECS-7050MV-600-BN-TR
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
XTAL OSC XO 60.0MHZ HCMOS SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.558
$1.558
10
$1.48485
$14.8485
50
$1.45084
$72.542
100
$1.24355
$124.355
500
$1.20897
$604.485
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 10µA |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Current - Supply (Max) | 8.5mA |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | ECS-7050MV MultiVolt™ |
| Function | Enable/Disable |
| Type | XO (Standard) |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 1.6V ~ 3.6V |
| Output | HCMOS |
| Base Resonator | Crystal |
| Mfr | ECS Inc. |
| Frequency | 60 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |