首页 / 振荡器 / ECS-8FM-200-TR
minImg
ECS-8FM-200-TR
ECS Inc.
型号:
ECS-8FM-200-TR
描述:
XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS TTL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.185" (4.70mm)
Frequency Stability ±200ppm
Current - Supply (Max) 23mA
Size / Dimension 0.551" L x 0.341" W (14.00mm x 8.65mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Series ECS-8F
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SOJ, 5.08mm pitch
Voltage - Supply 5V
Output CMOS, TTL
Base Resonator Crystal
Mfr ECS Inc.
Frequency 20 MHz